Векторний проект настінного LED світильника

Бюджет

Ожидаемое выполнение:

14 дней

Дедлайн:

Дата начала:

End date:

Теги:


Ціллю завдання є створення векторних моделей деталей, з я яких буде складатись настінний LED світильник (нічник). Конструктивно світильник має складатись з кількох шарів (2-4 шт.) вирізаної лазерним ЧПУ фанери/HDF, які будуть між собою з'єднані в кількох площинах для створення 3D ефекту. Для задньої підсвітки буде використовуватись LED лента, комбінація конструкції і підсвітки повинна забезпечувати додатковий візуальний ефект. Для більшого розуміння що конкретно потрібно, кілька фото буде в архіві, більше можна знайти в портфоліо виробника на фейсбук використовуючи пошук. На початок мова йде про одну або кілька моделей, в перспективі регулярна і постійна співпраця.
Ключові вимоги:
Усі деталі повинні бути векторними з можливістю масштабування
Для спрощення процесу виготовлення одна окрема деталь має бути одного кольору. Якщо є дуже крута ідея то можна подумати над використанням шаблонів для покраски чи термопереносу, але це в крайньому випадку
Загальна конструкція має бути максимально простою, не має бути дуже дрібних деталей. Оскільки будуть використовуватись тонкі матеріали (3-5 мм) єдиним логічним способом кінцевої збірки є склейка конструкції, потрібно це врахувати.
На любій моделі повинно бути достатньо місця щоб помістити напис або ім'я. Це може бути безпосередньо на самій моделі так і винесено окремо, якщо це буде гармонічно вписуватись в загальну концепцію.
Якщо при проектуванні будуть використовуватись чиїсь роботи чи ліцензовані персонажі, вони повинні бути змінені.

Location:

Pick up location:

Drop off location:

Предложений: 0

Опубликовано в ,

20.04.2024